Automatyka bram

Napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych i szlabanów.

Automatyka bram jest ogromnym udogodnieniem, które pozwala na zdalne sterowanie otwieraniem i zamykaniem bramy bez wychodzenia z samochodu. Nasi specjaliści wykonają dla Państwa automatykę do bram na każdej posesji na terenie Przemyśla i okolic.

  

Jaki automat wybrać?

Bardzo istotną kwestią jest dobór odpowiedniej automatyki do typu bramy. Nasza oferta obejmuje:

  • Automatykę do bram garażowych
  • Automatykę do bram przesuwnych
  • Automatykę do bram skrzydłowych

Automatyka do bram przesuwnych – nie każda brama może zostać zautomatyzowana, dlatego niezwykle ważna kwestia to ocena, czy w danym przypadku konstrukcja bramy jest wystarczająco solidna, żeby móc zastosować takie rozwiązanie. Po ocenie konstrukcji bramy należy dobrać odpowiedni siłownik, który będzie dostosowany do ciężaru, długości oraz oporów toczenia danej bramy.

Automatyka do bram skrzydłowych – na rynku istnieje bardzo szeroka gama urządzeń, które pozwolą zautomatyzować bramę skrzydłową. Najpopularniejszym rozwiązaniem są siłowniki śrubowe, ponieważ ten rodzaj siłowników można stosować niemal na wszystkich bramach skrzydłowych, za wyjątkiem tych, które umieszczone są na słupkach o dużych przekrojach poprzecznych. W przypadku, gdy brama osadzona jest na dużym, murowanym słupku zaleca się zastosowanie siłownika z przegubowo łamanym ramieniem. Ostatnim rodzajem siłownika jest siłownik podziemny, który jest częściowo ukryty pod powierzchnią gruntu. Stosuje się je w przypadku, gdy zależy nam na tym, by siłownik pozostał niezauważony i wtapiał się w estetykę otoczenia.

Automatyka do bram garażowych – na kompletny zestaw automatyki garażowej składa się siłownik wyposażony w szynę i wózek pociągowy — z napędem łańcuchowym lub napędem na pasek zębaty. Natomiast zdalne sterowanie otwieraniem i zamykaniem bramy garażowej odbywa się dzięki odbiornikom radiowym, które są zintegrowane z centralą sterującą. Ponadto sterowanie bramą można realizować poprzez wykorzystanie przycisków naściennych, włącznika kluczykowego lub klawiaturę kodową bezprzewodową.

Techserwis – specjaliści od automatów do bram

Wybierając ofertę firmy Techserwis mogą mieć Państwo pewność, że nasi specjaliści dobiorą do każdego rodzaju bramy automatyczny system, który zapewni Państwu wygodę użytkowania. Pracujemy ze sprzętem najwyższej klasy, który posiada wszystkie wymagane atesty i z pewnością sprosta Państwa wymaganiom. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy NICE, dzięki czemu możemy udzielić 3 lat gwarancji na wykonany montaż. Działamy na terenie Przemyśla oraz w okolicznych miejscowościach. Zapraszamy do kontaktu.

  • Wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Profesjonalny montaż
  • Sprzęt najwyższej klasy